Pardesü Modelleri

 

Pardesü

Pardesü, tesettür giyim sektöründe en çok tercih edilen ürünlerin arasında yer almaktadır. Tesettür giyinmeyi benimsemiş kadınlar pardesü giyerek vücut hatlarını gizleyebilirler. Pardesü, yere kadar uzun sonbahar ve ilkbahar mevsimlerinde kullanılmaya müsait bir tesettür giyim ürünüdür. Pardesü kullanım açısından tesettürlü bayanlar için oldukça rahat bir üründür. Bayanlar dışarı çıkarken kıyafetlerinin üzerlerine pardesü giyerek tesettür kurallarına uygun olarak vücut hatlarını gizleyebilir. Pardesü bu özellikleri nedeniyle oldukça kullanışlı, rahat ve şık bir üründür.


Pardesü Modelleri

Pardesü modelleri arasında seçim yaparken dikkat etmemiz gereken kuralların başında kumaş özelliği gelmektedir. Pardesü çok tercih edilen bir dış giyim ürün olduğu için, çabuk kırışmayan kolay ütü tutan ve leke tutmayan kumaşlar tercih edilmelidir. Pardesü alırken tesettürlü bayanlar kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler almaya özen göstermelidir. Pardesü uzun süre kullanım gerektiren bir dış giyim ürünüdür bu nedenle çabuk bozulan yıkama sonrası renk atan ürünlerden uzak durulmalıdır. Kaliteli bir pardesü almak için mağaza ve internet satışı yapan mağazaların kampanya ve indirim dönemlerini takip edebilirsiniz böylece uygun fiyatlarda kaliteli, kullanışlı pardesü alabilirsiniz. Pardesü fiyatları kullanılan kumaş ve özelliklerine göre 100 TL fiyatlardan başlayarak artmaktadır. Pardesü seçimlerinde mevsimlerinde dikkate almalısınız, sıcak havalarda kullanılmaya müsait terletmeyen nefes alan kumaş özellikleri bulunan pardesü modellerini tercih etmelisiniz. Kış mevsiminde ise, daha kalın pamuklu soğuktan koruyan ürünler tercih edebilirsiniz. Pardesü modelleri ile hem günlük kullanıma uygun hem de şık kombinler hazırlayabilirsiniz. Pardesü modelleri spor giyinen bayanlar içinde uygundur.


Kışlık Pardesü

Kışlık Pardesü seçimlerinde vücut yapısı ve fiziksel özelliklere dikkat edilmelidir. Pardesü seçecek tesettürlü bayanlar, öncelikle vücut yapılarını iyi tanımalıdır. Fazla kiloya sahip tesettürlü bayanlar vücutlarına yapışmayan bol pardesü seçerek, gizlemek istedikleri kusurlarını kapatabilirler. Fazla kiloya sahip tesettürlü bayanlar bol pardesü tercih ettiklerinde olduklarından daha zayıf ve ince görünürler. Geniş basen yapısına sahip tesettürlü bayanlar, bel kısımlarından sonra açılan geniş çan model pardesü ile basen kısımlarını gizleyebilir ve bel kısımlarını daha ince gösterebilir. Fazla kiloya sahip tesettürlü bayanlar pardesü seçimlerinde koyu renkleri tercih edebilirler. Koyu renkli modeller fazla kilolu bayanları daha ince gösterir. Pardesü seçiminde büyük göğüslü bayanlar ise, göğüs bölgelerini fazla sıkmayacak geniş yapılı pardesü modelleri tercih etmelidir. Üst kısımlarda bulunan abartılı düğme ve sarmalar büyük göğüslü bayanların tercih etmemesi gereken ürünler arasındadır. Zayıf ve ince yapılı bayanlar pardesü seçimlerinde vücutlarına oturan seçimler yapabilir. Vücutlarına oturan seçim yapan zayıf bayanlar giydikleri pardesü ile daha uzun ve şık görünebilirler. Pardesü seçimlerinde tesettürlü kadınların sade renkleri tercih etmeleri gerekir. Abartılı taşlı, dikkat çeken modeller tesettür giyim için uygun değildir.


Yazlık Pardesü Modelleri

Yazlık Pardesü modellerinde seçim yaparken internet üzerinde bulunan sitelerden fikir ve yardım alabiliriz. Pardesü seçimlerinde internet sitelerindeki görsel modellerden fikir edinebiliriz. İnternet sitesi üzerinden pardesü modelleri hakkında bilgi almak için güvenilir siteleri tercih etmelisiniz. Pardesü modelleri hakkında daha çok bilgi ve fikir sahibi olmak isterseniz sitemizden doğru ve güvenilir bilgi alabilirsiniz.