Tesettür Kombin Modelleri

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Tesettür Kombin

Kombin kelime anlamı olarak birleştirme demektir. Birbirinden bağımsız parçaları uyumlu bir şekilde bir araya getirmeye kombin denir. Son yıllarda kıyafet seçimi ve uyumlu, ahenkli giyim tarzı için kullanılan kombin kelimesi çok sık karşımıza çıkıyor. Tesettür giyim tarzında kombin çok daha önemli bir yer tutuyor. Zira giyilen kıyafetin hem tesettür kurallarına uygun olması hem de birbiri ile uyumlu şık bir görünüm sergilemesi gerekiyor. Bir de kapalı bayanların eşarp seçiminin kıyafet ile uyumu büyük önem arz ediyor. Bu nedenle tesettür giyiminde kombin oldukça mühimdir. Giyim tarzınızı oluştururken kombin yapacağınız kıyafetleri seçerken renk uyumu öncelikle çok önemlidir. Bunun yanı sıra desen ve model olarak da birbiri ile uygun giysiler seçmeniz gerekir. Kombin yapılan kıyafetleri bir bütün haline getirdiğinizde şık bir tarz sergilemeniz gerekir.


Pantolon Tunik Kombin

Tesettür giyim tarzını seçen muhafazakâr bayanların şık bir giyim tarzı oluşturabilmek için ahenkli bir kombin yapmaları gerekir. Pantolon tunik kombin yaparken ilk olarak renklerin uyumuna dikkat etmeniz gerekir. Örneğin pantolon ve tunik kombin yapacağınız da biri koyu renk ise diğeri mutlaka açık renk olmalıdır. Eşarp seçimini de kombin yaptığınız ürüne uygun olarak seçmeniz gerekir. Krem rengi bir pantolon üzerine bordo bir tunik seçmişseniz eşarbın da açık renk krem tonlarda olması güzel bir kombin olabilir. Daha sonra ayakkabı ve çanta seçimini yine giysilerinizin rengine uygun belirlemelisiniz. Renk uyumundan sonra giysinin kullanım tarzına uygun parçalar olarak seçilmesi gerekir. Örneğin spor tarz bir tunik klasik bir pantolon ile uyumlu olmaz. Ya da klasik şifon bir tunik seçmişseniz kombin olarak alta dar paça spor pantolon veya tayt kullanamazsınız. Yine ayakkabı seçiminizde de kombin tarzına uygun ayakkabı seçmelisiniz. Spor giysilerde klasik topuklu ayakkabı hoş olmayacaktır. Eşarp seçiminizde de aynı şekilde spor kıyafetlerle şal tarzı eşarplar uygun olurken klasik kıyafetlerde ipekli eşarplar olmalıdır. Kıyafetlerinizi kombin yaparken desen konusu da mühimdir. Desenli bir pantolon üzerine düz renk ya da desenli bir tunik altına düz pantolon tercihiniz olmalıdır. Eğer renk, desen ve tarz olarak doğru kombin yaparsanız çok şık bir giyim tarzı elde edebilirsiniz.


Kapalı Kombinleri

 

Güzel bir giyim tarzı için yeni sezon kaliteli ve şık giysiler seçmelisiniz. Birbirinden güzel tesettür kıyafetleri www.tesetturcarsim.com internet sitemizde bulabilirsiniz. Kombin yapacağınız en güzel tesettür kıyafetleri sizler için seçip beğeninize sunuyoruz. Tesettür modasına uygun yeni moda kreasyonları sayfamızda bulabilirsiniz. Kombin yapacağınız kıyafetleri seçtiğinizde hızlı kargo sistemi ile kısa sürede adresinize gönderiyoruz. Herhangi bir problem halinde iade ve değişim garantisi sunuyoruz. Tüm yasal hakları ile yıllardır tesettür giyim alanında hizmet veriyoruz. Kaliteli kumaş ve kusursuz dikim ile üretilen giysilerimizle en güzel kapalı kombinleri yaparak güzelliğinize güzellik katın.

Tesettür kombin, tesettür kombinler, tesettür kombinleri, uygun tesettür kombinler, tesettür kombin spor, tesettür kombin önerileri, tesettür kombin ucuz, tesettür kombin genç, genç  tesettür kombinleri, tesettür kombin ürünleri en uygun fiyatlarla tesetturcarsim.com’ da!

299,99 ₺ KDV Dahil
679,99 ₺ KDV Dahil
%56 İndirim
%56İndirim
Yeni Ürün
369,99 ₺ KDV Dahil
775,00 ₺ KDV Dahil
%52 İndirim
%52İndirim
Yeni Ürün
369,99 ₺ KDV Dahil
775,00 ₺ KDV Dahil
%52 İndirim
%52İndirim
Yeni Ürün
369,99 ₺ KDV Dahil
775,00 ₺ KDV Dahil
%52 İndirim
%52İndirim
Yeni Ürün
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR