GİZLİLİK POLİTİKASI

 

Türkiye'nin en büyük butiği tesetturcarsim.com, yıllardır hizmet verdiği perakende sektöründe olduğu gibi internette de en iyi hizmeti sunmaktadır. tesetturcarsim.com ve tesettür çarşım perakende mağazalarıyla yoluna devam ederken sektörde her zaman %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul etmektedir. Sosyal medyada 1 milyondan fazla takipçimizin sevgisini kazandığımız gibi her gün yenilenen sezonun en trend seçenekleriyle e-ticarette duruşumuzu değiştirmiyoruz. 

Mutlu Müşteri Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden tesettür çarşım, e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. 
tesettür çarşım, butik kavramını ve hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan ilk marka olmuştur. 

Kalite Garantisi 
tesettür çarşım satılan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir. 

Güvenli Alışveriş 
tesettür çarşım, veri iletişiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. tesettür çarşımda kredi kart bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir. 

tesetturcarsim.com' da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, 150 TL Üzeri Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek, 9 Taksit ve daha bir çok avantaj sizleri bekliyor.

 

 


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR